Výrobky na přání


Hliněná tabulka s upraveným originálním textem

Na Vaše přání rád upravím text originálu podle vašich požadavků - např. jako svatební dar ve svatební či rozvodové smlouvě budou jména Vašich přátel či příbuzných, kteří vstupují do manželství, pozměněna budou v textu zmíněná místa apod., zbytek textu zůstane stejný (podle individuální domluvy). Nemusí jít o text, který mám v aktuální nabídce, na Vaše přání mohu vyhledat jiný originální text, vyhovující Vašim požadavkům. K tabulce přiložím samozřejmě papír s transliterací a přepisem do latinky a překladem do češtiny či angličtiny (podle Vašich požadavků) a se základními informacemi o textu, jazyce, písmu apod. Pro domluvu mě kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.


Hliněná tabulka s libovolným textem na přání

Na Vaše přání mohu napsat tabulku s požadovaným textem v akkadštině, pro domluvu mě kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.


Keramika dekorovaná klínovým písmem

Na Vaše přání mohu vyrobit keramiku jakéhokoliv tvaru s požadovaným textem v klínovém písmu (ať už s opisem nějakého starověkého textu, či s Vaším vlastním textem). Samozřejmě mohu vyrobit i keramiku bez dekorace klínovým písmem. Pro domluvu mě kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.Zpět na nabídku   Úvodní stránka